| anonim_1690 a întrebat:

Daca am luat 6.30 la bilingv si a zis ca sunt admisa intru direct la filo sau ne baga dupa mediile de la proba?
Please sadcel mai raspid raspuns are funda!

Răspuns Câştigător
| alexxela03 a răspuns:

Nu daca ai luat 6.30 la bilingv ai fost admis dar nu ai intrat la filologie ca conteaza media de admitere si tu poti sa merfi si la filologie bilingv pentru ca ai dat bilingvu si l-ai trecut sau fata de alti care nu au dat bilingvu sau care l-au picat. FUNDITA?

| anonim_1690 explică (pentru alexxela03):

Eu am dat proba de aptitudini pentru filologie si am luat 6.30.Intru direct? Sau ne baga dupa mediile de la proba?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ai dat examenul la Dragoste si sex?

| anonim_1690 explică (pentru anonim_4396):

Nulaughing Am spus: Scuzati categoria! Daca nu stii sa citesti nu este porblema mea!

| alexxela03 a răspuns:

Nu ai intrat la filo daca ai fost admis la bilingv oricine poate intra la filo daca are medie dar tu ai un avantaj ca poti pleca la filo-bilingv sau bio-chimie-bilingf pentru ca ai luat bilingvu. FUNDA?

| alexxela03 a răspuns:

Sau tu invata sa scrii bilingv ii una si proba la filologie ii alta ce ''destept'' nici sa puna o intrebare corect nu stie. laughing