| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU! Daca fac un curs gratuit la AJOFM, când ma înscriu la facultate mai pot sa intru la buget sau ma repartizează la cu taxa( chiar dacă eu as avea medie pentru buget), stiu ca nu poți sa faci o a doua facultate finanțată tot din bugetul statului, insa se aplica și la cursuri de la ajofm? Mulțumescccc!

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Cursurile de la ajofm is separate si nu intra in calcul.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu are nici o legatura cursul de la AJOFM cu facultatea, asa ca poti intra pe loc bugetat la facultate, bineinteles daca ai media necesara sa te incadrezi in locurile bugetate.