| DejaVuDoc a întrebat:

daca intrebarea este stupida. Imi cer scuze. Eu sunt la postliceeala de asistenti de la Fundeni. Doresc sa aplic pentru UMF Carol Davila la medicina sau la Titu Maiorescu, tot la medicina generala. Cum trebuie sa procedez? Am colegi care mi-au spus ca trebuie sa inghet anul inainte de examen, este adevarat?

PS: Multumesc anticipat!

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Intreaba la secretariat.
Daca intrii la medicina, oricum vei abandona postliceala.
Eu ti-as sugera mai de graba sa termini postliceala, dupa care sa mergi la medicina. Vei avea avantaj major fata de ceilalti!