| LauraBlue94 a întrebat:

Am si eu o întrebare:ce părere aveti de Univeritatea Titu Maiorescu, Facultatea de Medicina Generala? In curând voi incepe facultatea acolo si vreau sa știu părerile voastre.Am dat admiterea anul acesta la Carol Davila si din pacate nu am intrat, nu am tratat cu seriozitate acest examen si acum suport consecintele.O comparație ceva între cele doua facultati? Astept părerile voastre va multumesc anticipat:*

1 răspuns:
| Allexinno_Alex_1997 a răspuns:

Laura te sfatuiesc din suflet sa intrii cat mai repede happy Bafta! :*