| Anonimul151 a întrebat:

Se poate face facultatea Ingineria produselor alimentare la distanță? Sau există doar anumite profile care se pot face doar anumite profile?

2 răspunsuri:
| LisaJulie a răspuns:

Puține facultati se pot face la distanță! Am înțeles ca exista acum un an sau doi posibilitatea sa continui online dar acum nu cred ca mai e

| MistarGoGu a răspuns:

La distanța nu prea cred! Daca este vorba de inginerie este CLAR ca vei avea lucrări practice si laboratoare! Daca nu te numesti DEXTER si nu ai unul acasa sigur la facultate! Nu am auzit de facultăți tehnice sa se facă prin invatamant la distanta!