| iasmina0archie0fan a întrebat:

Buna, TPU! Dau maine teza la limba si literatura romana. Mi-am invatat mult si pot spune ca stapanesc destul de bine aceasta materie. Am rezolvat mai multe modele de teza si nu mi s-a parut nimic foarte complicat.
Imi puteti propune cateva modele pentru teza? Insa nu modele de teza unica deoarece am rezolvat cateva.
P. S: Sunt in clasa a VII-a.

4 răspunsuri:
| VladestepeTPU a răspuns:

Hm, cu un an mai mare. Păi intră pe www.didactic.ro şi caută. Sau caută dacă ai în caietul tip:-?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba pe http://temelaromana.webs.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

J