| GiiaaBăă a întrebat:

Buna TPU.

De curand am inceput noua povesti noi pe Wattpad.

http://www.wattpad.com/user/qGiiia

Cine are cont, puteti va rog sa le cititi, votati si comentati?

Multumesc anticipat, si va raman datoare. Daca aveti povesti pe care vreti sa le citesc, sa mi le dati cu placere. Imi place mult sa citesc. Si bineinteles va dau funda si vot :* :*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Nu le poţi impune oamenilor să voteze şi să comenteze. Poţi doar să-i rogi să citească, iar dacă le vor plăcea poveştile, vor lăsa o părere.
Am cont pe wattpad şi, din curiozitate, voiam să arunc o privire peste contul tău. Ce s-a întâmplat cu el de nu merge link-ul?