| Bibulets a întrebat:

Deci, am o intreabre...credeti ca exista vreun grup sau ceva, vreun site care sa ma ajute si pe mine sa inteleg matematica? Adica fac si meditatii, dar unele exercitii nu stiu cum sa le fac...stiti vreun site cum e TPU care m-ar putea ajuta? Va rog mult de tot. Dau vot+funda

Răspuns Câştigător
| Turta_Alina-Andreea_1997 a răspuns:

Sincer nu stiu nici un site, dar daca faci meditatii, poti sa rogi pe cineva sa-ti explice problemele neintelese, si le repeti si le vei invata. Nimeni nu s-a nascut invatat fiecare a invatat de la alta persoana, repeta tipul de probleme si sper ca te vei descurca. Repetitia e mama invataturii! :*
Funda? :*

1 răspuns:
| bradysandro a răspuns:

Buna draga mea