| andreiandries a întrebat:

Deci:atunci cand voi ati trecut in clasa a sasea v au verificat toate temele? In ce saptamana au inceput verificarile temelor? Intreb asta deoarece noua ne au dat foarte multe teme la romana la mate la engleza si multe carti de citit.Pana acum mi am scris la mate si engleza.Dar mai am doua carti de citit si jumatate de tema la romana.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| gabriela2201 a răspuns:

Eu am fost de mult in clasa a sasea, prin 2003 si din teme tin minte ca la mate ne verifica dar asa era profa; acum imi dau seama ca daca imparteam exercitiile de rezolvat cu vreo doi trei colegi scapam fiecare mai usorlnoroc cu facultatea si liceul ca m-au deschis la mintelaughing..in general in primele doua saptamani se verifica temele de vacanta ca dup-aia treceti la materia pentru anul in curs; la unele materii primele note sunt din testele de recapitulare din anul anterior. Succes!

1 răspuns:
| WizKhalifaa a răspuns:

Ce sa iti facem daca toata vara ai jucat sotron si ai stat pe facebook... Da, se verifica, lasa netul si citeste pe net rezumatul cartilor ca sa stii despre ce e vorba, ca de citit in totalitate nu ai sanse in 2-3 zile. Succes si nu mai lasa lucrurile pe ultima suta.