| anonim_4396 a întrebat:

din greseala am instalat un "toolber" se numeleste brothersoft" imi apare cand deschid google chrome.In control panel nu il gasesc sa il dezinstalez, ..deci ce sa fac sa scap de el(am incercat si sa mi sterg gooogle chorme si am instalat altul dar tot apare). Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| supermamici a răspuns:

In dreapta sus la chrom ai o bara, apesi, te duci la instrumente si extensii dezactivezi / dezinstalezi de acolo.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Care bara ca nu stiu ...incercati sa imi explicati exact ce trebuie sa fac va rog.

| NIKu22 a răspuns:

Daca nu il gasesti in control panel atunci incearca sa il ascunzi.
Daci click dreapta pe tolbarn si iti apare acolo cateva bife si il debifezi pe respectivul tolbarn