| HelloKittyscoala123 a întrebat:

Buna,TPU! Doamna diriginta ne-a luat la inceputul anului carnetele si le-a dus la secretariat sa le semneze domn director si sa le stampileze. Mi-am dat seama ca la ceilalti colegi doamna a scris anul, numai la mine nu. Am semnatura si stampila totusi. Cred ca a uitat. E vreo problema? happy

7 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Poti sa scrii tu anul sau sa dai carnetul dirigintei tale. E o problema daca vrei sa te duci cu trenul si sa ai parte de reducerea pentru elevi, sau reducere la teatru, muzeu ( fara data/anul, nu primesti aceea reducere).

| express11 a răspuns:

Nu.a omis.

| Bybanu a răspuns:

Nu

| SweetMinion a răspuns:

Ar fi bine sa iti scrii tu singura anul sau sa il dai doamnei tale diriginte sa iti scrie, macar asa stii ca nu o sa ai probleme din cauza lipsei anului.

| Ea_Andre_2000_byBq a răspuns:

Nu,dar totusi spune-i si iti va scrie si tie

| Mahna a răspuns:

Scrie tu anul. Nu e asa important cine scrie anul de curs.

| qwertyuiop123456789101112 a răspuns:

Spune-i sa iti completeze.Ar putea fi o problema