| BlackStar27 a întrebat:

Este o intrebare pentru elevii de clasa a VI-a. La teza pentru limba romana v-a dat si argumentare si o compunere de facut sau doar o argumentare?

1 răspuns:
| cammy1234 a răspuns:

Noi dam teza saptaman viitoare si avem un prof destul de imprevizibil, dar una dintre astea doua sigur ne da sau poate chiar pe amndoua.Anul asta avem un profesor suplinitor care ne-a intors cu susul in jos si da numai note mici dar ti-o spun sigur ca o sa va dea una dintre astea doua. Iti urez sa iei o nota mare si bafta la invatat!