| MamaOmida69 a întrebat:

Eu am media de admitere 9, 10 si vreau sa stiu ce sanse am sa intru la Colegiul National Mihai Eminescu Suceava?
P. S.: Daca mai e cineva care vrea sa intre acolo la profil filologie sa ma anunte poate imi voi mai cunoaste cativa viitori colegi big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| CoPcHiLaTooMiCa a răspuns:

Buna, si eu vreau sa merg la acest liceu, dar la stiinte socialebig grin sigur vei intra:X:X:X bafta colega!:p

4 răspunsuri:
| bianca_2103 a răspuns:

Buna.si eu vreau sa dau acolo, dar mai am un an, sunt in clasa a 8-a. poate imi spui si mie cum e. succes

| Iull14 a răspuns (pentru bianca_2103):

Lasa-mi id-ul tau, te rog. Si eu vreau sa dau la Mihai Eminescubatting eyelashes

| Roxaanaaa a răspuns (pentru bianca_2103):

Si eu sunt a 8a si vreau sa dau acolo, sti cum e? happy

| Roxaanaaa a răspuns:

Buna,si eu vreau sa merg anul acesta acolo imi zici cum este?happy