| alexnickolae a întrebat:

Buna TPU.Eu am pierdut primul nr. al revistei Curs de Pictura de la DeaGostini, imi trimiteti numarul de telefon pentru a comanda numarul prin posta? Va rog...mersi...funda

Răspuns Câştigător
| Robert a răspuns:

Serviciul de relaţii cu clienţii România: (021) 40 10 888
Moldova: (022) 93 07 42
E-mail info@deagostini.ro
Program de lucru Luni - Vineri: 10:00 - 18:00

4 răspunsuri:
| MissJupiter a răspuns:

Ba nu l-ai pierdut inca mai se gaseste la chisocurile de ziare

| buburuzul a răspuns:

(021) 4010888

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa faci bani pe net !? Intra aici http://clikuripentrubani.blogspot.com (si citeste cum poti face bani cu ajutorul lui OnBux si NeoBux care te plateste 100% iar ca ca te convingi am pus si cateva linkuri de la dovezile de plata plus video de la plata de 2.000 $) ! THE BEST SITE PTC !

| mall a răspuns:

Si eu am pierdut primul nr dar e cam enervant sa umbli pe la posta eu am intrebat daca mai aduce si a spus ca s-ar putea si a mai adus si am luat-o mai incearca