| Mihai1765 a întrebat:

imi poate explica cineva de ce cineva cu media de admitere 9.73 a intrat la UMF Cj cu taxa cand ultima medie la buget a fost 7.83? Cum se calculeaza media de admitere si ce criterii de departajare sunt?

10 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Sunt o grămadă de secții, verifică!

| Mihai1765 explică (pentru sierra1):

Am verificat si cel cu media 9.73 e pe lista Medicina generala taxa

| sierra1 a răspuns (pentru Mihai1765):

Lista asta nu spune nimic deosebit

| Mihai1765 explică (pentru sierra1):

Cum adica?laughing) spune exact cu ce medii s-a intrat la taxa

| sierra1 a răspuns (pentru Mihai1765):

Adică ce vrei să demonstrezi cu lista aia, că nu e clar?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E la a2a facultate

| Mihai1765 explică (pentru anonim_4396):

Adica?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mihai1765):

Adica nu avea dreptul la loc bugetat

| Glenky a răspuns (pentru Mihai1765):

Dacă faci a 2-a facultate nu mai ai dreptul să fii la buget. Doar la taxă. Cred că încă poți fi bursier totuși.