| laurash_9338 a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva pe ce site se afiseaza media dintre evaluarea nationala si media claselor 5-8? Am cautat, dar nu am gasit nimic si am nevoie sa vad cam pe ce loc sunt ca sa stiu daca am sanse sa intru la liceul care doresc! La cel mai folositor raspuns dau funda :*:X.

1 răspuns:
| bhaaa a răspuns:

Intra pe edu.ro! urmareste-l pana cand se vor afisa si eu sunt boboaca si sunt curioasa de medii cum s-au afisat si cine cum au notele dar inca nu s-au afisat! probabil dupa admiterewinking