| Elvis_Elvisone_2000 a întrebat:

Buna TPU in legatura cu transferu la alte lice.Acum am fost repartizat la liceu pe profil turism si alimentatie e posibil sa ma transfer la un liceu mai bun dar cu acelasi profil.Si puteti sa-mi spuneti conditile de transfer. Dupa cand timp trebuie sa ma transfer? Am auzit ca se poate transfrea si dupa o luna.Cer raspunsul celor ce experienta sau care se pricep la sa ceva. FUNDA

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Te lamureste articolul 136 din Regulament :http://liceulbogdanvoda.files.wordpress.com/......rofuip.pdf

| Ritsuko a răspuns:

Din cate stiu te poti muta dupa un semestru adica intre sem. I si sem. II.

| syarys a răspuns:

Te poti muta intre semestre sau la finalul anului conditia ii sa ai media mai mare dacat ultimul din clasa in care vrei sa te muti.