| NICKSOOO a întrebat:

In world, cum dai sa scrii fractii sau numere la anumite puteri? (NU de la inserare si apoi simbol-acela este doar un simbol- ma refer mai exact la numere mari cu radicali). Raspuns urgent! Cu cat este mai explicit, clar cat si corect cu atat sansele voastre cresc de a primi mult asteptata funda. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Insert, object.
Şi din lista aia alegi Microsoft Equation Editor. Cu ajutorul aceluia poţi scrie absolut orice formulă matematică: fracţii, radicali, indici, ridicări la putere, logaritmi... orice.
Succes.

2 răspunsuri:
| NICKSOOO explică:

Sansele voastre de a primi mult asteptata funda cresc*

| gocops a răspuns:

Depinde ce word ai la 2007 sau 2010 dai inserare si in dreapta e un semne, pi-ul dai acolo si mai e un semn numit sigma la 2003 nu mai stiu ca n-am mai lucrat cu el