| BBAlyss a întrebat:

Buna TPU
Intr-una dintre zilele din saptamana altfel va fi un concurs de karaoke. Avand in vedere ca nu toti avem voce, diriga a spus ca daca nu vom canta sa spunem o poezie sau un monolog, dar care sa fie pe un fond muzical

Eu m-am gandit clar la poezie sau monolog. M-ati putea sfatui ce sa aleg? Imi puteti recomanda o poezie sau un monolog care sa aiba un mesaj interesant? Sa pot sa transmit ceva prin ceea ce zic?

Ma puteti ajuta?
Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| John90 a răspuns:

La karaoke majoritatea au voce daca stiu ce melodie sa isi aleaga mie mi se pare o prostie ca alege diriginta voastra ce sa faceti voi..mergi la karaoke ca si copii mici si spuneti o poveste wow ce interesant

| zuzualina a răspuns (pentru John90):

Ca bine zici

doar nu sunteti in clasa zero laughing

| John90 a răspuns (pentru zuzualina):

Pai banuiesc ca acolo nu o sa fiti doar voi cei din clasa de la voi o sa fie si straini imagineazati cum e sa se uite straini aia la voi ca spuneti povesti de adormit copii oh go on

| BBAlyss explică (pentru John90):

Se va desfasura in clasa. vom fi doar noi