| violetajustme a întrebat:

La Facultatea de Medicina SPECIALIZAREA BALNEOFIZIOKINETOTERAPIE ŞI RECUPERARE stiti cumva ce ai putea deveni la terminarea studiilor?

3 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Un fel de asistentă de balneologie!
Medicina durează 6 ani!
Prostia asta este de 3 sau 4 ani!

| violetajustme explică:

Din mai multe motive am ales sa renunt la medicina.as putea alege licenta de asistenta medicala care dureaza 4 ani sau la terapie care dureaza 3 ani, nu consider a fi o prostie ..consider ca este la fel de interesanta ca si medicina. tind sa cred ca toate sunt la fel de placute, nu prosti!

| davu a răspuns:

Kinetoterapeut sau balneokinetoterapeut. dar daca esti interesat de repuperare te sfatuiesc sa mergi la universitate a nationala de educatie fizica si sport facultatea de kinetoterapie.