| Fineness a întrebat:

La profilele Matematica-Informatica, Stiinte ale Naturii, Filologie si Stiinte Sociale, imi puteti spune materiile de baza? Funditaa big grin

Răspuns Câştigător
| sufletsel a răspuns:

Eu sunt la matematica informatica si trebuie sa dai teza la matematica romana si infotmatica obligatoriu j la alegere intre fizica chimie si biologie.deci cam astea sunt materiile de baza aici.la stiinte ale naturii se da teza la romana,mate,biologie obligatoriu,j la alegere fizica sau chimie,la sociale se da teza la romana, la franceza, istorie si in clasa a 9 a logica nu stiu daca se mai face logica si in a 10 a, la filologie romana, franceza si nu mai stiu! atat am stiut sper ca te am ajutat!

3 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Gândește și tu

| sufletsel a răspuns:

Nu se mai face logica in clasa a 10 a de face psihologie si se da teza la psihologie!*

| 0anaLovesHIPHOP a răspuns:

Filologie : Romana,istorie,geografie, engleza, franceza,*latina (eu am doar o ora pe saptamana latina).