| xtembix a întrebat:

Vreau sa imi spuneti si mie cu ce medie trebuie sa intru la liceu la profilele: Matematica informatica, Tehnician in activitati economice, Filologie, Stiinte sociale, Stiinte ale naturii si ce materii sunt pe care ar trebui sa ma bazez.

1 răspuns:
| MaDISBacK a răspuns:

Stiu ca in Iasi la liceele cu profil mate-info,filologie,stiinte sociale, stiinte ale naturii se intra cam cu media 8, la un liceu mediu.Eu is liceu cu profil: tehnician in activitati economice si am intrat cu 8