| Everlasting a întrebat:

Luni, 12mai am examen la limba romana. In linii generale sunt bine pregatita dar am mari emotii. Chiar de azi sunt foarte emotionata. Ce sa fac sa scap de emotii?

Răspuns Câştigător
| cristimihailov a răspuns:

Trage 6 ture de parc.
Apoi o sa fii atat de rupta, incat nu o sa iti mai arda de emotii.

Bafta oricum.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Du te in parc, stai afara in natura, te linisteste

| Daddyy a răspuns:

Vorbeste cu prietenii tai despre asta, si incurajati-va reciproc

| CrazyGirll a răspuns:

Fa ceva ce-ti place mult sau relaxeaza-te in parc sau undeva linistit.

| PaulRaduuu a răspuns:

Pai, in primul rand trebuie sa fii relaxata. Trebuie sa fii cu gandul ca stii in principal ce este esential. Eu ca sa nu mai am emotii, inainte de examen / test/ teza beau apa. Funda? :d