| TooNight a întrebat:

ma puteti ajuta cu niste sfaturi pentru a retine lectia la fizica!puppy dog eyes Este usoara,dar lunga,stiu in general despre ce este vorba, dar trebuie cuvant cu cuvantsad.Dau

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încurajaţi copiatul! De parcă nu ar fi destul analfabetism în ţara asta...

Notează-ţi pe o foaie lucrurile esenţiale şi rescrie-le de câte ori e nevoie.
Citeşte asta ca bonus :
http://www.eva.ro/......-6225.html

Baftă la test!

| TooNight explică (pentru anonim_4396):

Nu-i test, doar ma asculta, dar ora viitoare dau test:* Ms, la fel si tie la teste.:* Chiar daca m-ai facut oarecum analfabetalaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru TooNight):

M-ai inteles gresit. Nu ti-am zis ţie ca eşti analfabetă, ci că din cauza copiatului sunt mulţi analfabeţi ( m-am gândit mai mult la cei care trec clasele pe nedrept ). Este bine să reuşim prin forte proprii.
Adevarat, toţi am copiat la un moment dat, dar cu cât mai putin cu atât mai bine.

Mai pe scurt, referirea pe care am făcut-o, era un fel de mustrare pentru cei ce te încurajau să copiezi.

| TooNight explică (pentru anonim_4396):

Ok:*

11 răspunsuri:
| Λl๓a a răspuns:

Iti scrii pe mana laughing serios. Sau pe o foaie si lipesti de talpa, si mai te uiti la ea big grin prescurtezi si uh pe acolo

| TooNight explică (pentru Λl๓a):

M-am gandit si la asta, dar am la o lucrare, am incercat sa fiu cat de silentioasa, crede-ma, dar nici un profesor nu este ca ea.Ea vede tot!
Parca nu are 2 ochi, ci 30.000, nu glumesc! Si are un auz, Doamne fereste, nici elefantii nu-l au asa dezvoltat!

| Λl๓a a răspuns (pentru TooNight):

Sau fa-ti desen pe picior

| Λl๓a a răspuns (pentru Λl๓a):

Sau mana

| TooNight explică (pentru Λl๓a):

O sa incerc, daca imi merge, iti dau maine dupa ce ma asculta, fundabig grin

| Λl๓a a răspuns:

Daca vrei sa fii mai sigura fa-ti un medalion, pune-l la gat, baga-l in bluza si te mai uiti

| Deeateo a răspuns:

Ai putea imparti lectia in parti mici si o inveti pe bucatele.

| Vexis a răspuns:

Cand inveti lectia ai grija sa fie liniste si sa nu te deranjeze nimeni.Si poti urma si ce a spus Deeateo.