| iona98 a întrebat:

Maine am si eu olimpiada pe faza locala. La liceul in care sunt eu este uniforma obligatorie. Este obligatoriu sa o iau si maine? Multumesc!

3 răspunsuri:
| andrei1237 a răspuns:

Pentru a nu exista divergente, ia-o si maine!

| lizzyluizacristina a răspuns:

Da pentru ca esti eleva si olimpiada e important eu iti recomant si nu te machia doar cu fond de ten si ruj roz deschis dar nu mult big grin

| indilaa a răspuns:

Nu neaparta ce rost are oricum o sa vina multi copii din alte scoli care nu o sa vina in uniforma si o sa te faca sa te simti penibil, bafta!