| Nymphiis a întrebat:

Media cu care termini facultatea, anuala, apare pe vreo diploma sau se face media cu licenta?
Conteaza media anilor cand absolvi sau e doar pentru lupta aia dintre buget si taxa/ bursa?
La sfarsit de facultate cand te angajezi se urmareste nota de la licenta sau media anilor?
Multumesc si scuze pentru atatea intrebari happy

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

1.Notele de la materii, mediile anilor de facultate si media generala apar pe foaia matricola.
2.Nu conteaza prea mult, conteaza daca stapanesti profesia obtinuta.
3.In principal conteaza licenta, dar mai important este cat de bun esti, asa cum ti-am spus si la 2.