| Stiicumzic a întrebat:

Buna >TPU: Miercuri am teza la matematica sunt in clasa a v| a puteti sa imi trimite-ti poze cei care ati dat-o?! Sau sa imi spuneti cum e partea | si a || a,este mai multa geometrie sau algebra, va rog mult, o sa imi fiti de mare ajutor.Si va rog sa nu imi da-ti site-uri fiindca am cautat dar nu sunt ce caut, sunt multe teze din 2009-2010 sau 2012-2013. Multumesc anticipat >: P.s dau coronita!

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu dau toti profesorii acelasi tip de teza... Fiecare da diferit.

| Stiicumzic explică:

Invata sa scrii te rog, ok?