| Mamamare a întrebat:

nu stiti daca s-au afisat deja rezultatele la admiterea la liceu? Funda, daca primesc si un site, unde sa fie afisate happy.

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Http://admitere.edu.ro/2011/
Nu au apărut încă dar aici vor apărea.

Baftă

10 răspunsuri:
| mistikk a răspuns:

Nu s-au afisat decat in cateva judete ...Alba.Bistrita,Brasov inca astept sa vedem cand se afiseaza si in olt stau cu sufletul la gura dar asta e astept si @FïяŠtℓovε vezi ca alea sunt rezultatele din 2001winking

| mistikk a răspuns:

Da. Pentru ca induci lumea in eroare. traieste si tu in prezent faptul ca mai ai un an pana la liceu nu e o scuzawinking

| mistikk a răspuns:

Deci hai termin`o tu gresesti si tot tu faci gat ...asa ca.stai lin ca nu ti-a dat nimeni in cap

| Mamamare explică:

@FïяŠtℓovε sunt din 2001 acelea.

| Tops a răspuns:

Maine se realizeaza repartitia computerizatathinking si se vor publica pe edu.ro sau la scoalatongue

| girlpoisson555 a răspuns:

FïяŠtℓovε daca erau din 2011 era perfect... Nu suntem cu 10 ani in urma X_x!

| FïяŠtℓovε a răspuns:

S`au afisat. http://admitere.edu.ro/adm2001/harta.asp.htm alegi localitatea si dupa aia te descurci.;;)

| FïяŠtℓovε a răspuns:

Bine ma gata am inteles raised eyebrows ce mare **** am facut? straight face am observat dupa. eu inca nu intru la liceu mai am un an. mama greseste cineva si gata sariti de parca a dat cu parul. ma scuzati rolling eyeswinking.

| FïяŠtℓovε a răspuns:

Nu am spus`o ca pe o scuza am spus-o ca sa stiti. plus ca era acelasi site dar nu am observat 2001 ok. 2001. 2011 am gresit eu. dupa cum vad nu am indus pe nimeni in eroare am fost corectata asa ca...si-au dat seamatongue. nu a fost cine stie ce intrebare ca sa induci in eroare atat de grav incat sa faca observatii fiecare. stii, unu a fost de ajuns era logic laughing las`o balta...

| reebexIulian a răspuns:

Buna!
Inca nu s-au afisat. Maine se va face repartitia computerizata ADLIC, si oficial miercuri ar trebui sa se afiseze.
Dar sunt sanse mari ca repartitia sa fie deja afisata maine seara pe www.admitere.edu.ro / www.admitereliceu.ro

Succes!