| hadasan a întrebat:

Buna nu stiti cand vin rezultatele de la admiterea de liceu?

Răspuns Câştigător
| Lavinia_5321 a răspuns:

Buna!

Rezultatele sosesc in perioada 2-5 iulie.

Pa-pa!

11 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dupa 2 iulie.

| Petronela a răspuns:

Buna, 2-3 iulie

| Iva a răspuns:

S-a anuntat ca se vor afisa rezultatele maine dimineata pe site-ul ministerului (edu.ro), dar e posibil sa se intample de fapt in seara aceasta.
Vor fi afisate rezultatele si pe www.admitereliceu.ro, unde exista printre altele un forum dedicat, iar candidatii admisi isi vor putea completa ulterior un profil personal pentru ca viitorii lor colegi sa-i cunoasca mai bine. Sper sa iti fie de folos, bafta!

| medex3 a răspuns:

Pe data de 4-5 iulie

| crisS a răspuns:

In 2 iulie.

| aиdяaaa●• a răspuns:

Pe 3 iulietongue

| IO.oanaa <3 a răspuns:

Pe 3 iulie la scoala si pe 5 la liceu.

| anonima10 a răspuns:

Mie mi s-a zis ca luni sau marti adica 28 sau 29.happy

| Lavinia_5321 a răspuns:

Buna!

Perioada 2-5 iulie.

Pa-pa!

| gigika a răspuns:

2 iulie sau 3

| valentina08 a răspuns:

Nu este adevarat ca rezultatele sosesc in perioada 2-5 iulie! Rezultatele vin in perioada 15-16 iulie.