| vladyyyy a întrebat:

pe profilul,, stiinte sociale " Ce materii se lucreaza mai mult, si la ce dai teza? si cel mai important, la ce dai bac?

Răspuns Câştigător
| cristinna23 a răspuns:

La stiinte sociale dai bacul din romana, istorie si o materie la alegere(logica, psihologie, filozofie sau economie). tezele le dai la romana,
logica/psihologie/economie/filozofie(in clasa a 9a la logica, in a 10 a la psihologie, in a 11 a la economie si in a 12 a la filozofie ), engleza si teza la alegere istorie/geografie. stiintele sociale se axeaza pe romana si istorie.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat