| khadyy97 a întrebat:

Pentru Cei care sunt in liceul Mihai Eminescu din Bucuresti as avea o mica intrebare...eu sunt de religie musulmana, port batic, sunt clasa a8-a si as vrea anul viitor sa vin la voi la liceu pentru ca mi se pare foarte ok liceul, dar nu stiu daca ar probleme...Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Addicted2Chocolate a răspuns:

Buna. big grin Nu, nu este nici o problema. Pana si in clasa mea este o fata de aceeasi religie si... nu s-a intamplat absolut nimic. Singura problema ar fi ca iti trebuie un fel de..viza? pentru a primi nota la religie laughing in rest, daca nu pici cu niste cretini in clasa care sa faca misto, totul va fi ok. Si eu s'ar putea sa raman aici, fiind tot a8-a thinking In orice caz, nu ai de ce sa iti faci griji. Pa-pa!

| khadyy97 explică (pentru Addicted2Chocolate):

Multumesc mult...da chestia aia pentru note am nevoie si la scoala
Succes la examene!

| Addicted2Chocolate a răspuns (pentru khadyy97):

Mersi la fel! happy