| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei ce termina clasa a-VIII-a anul acesta. Am foarte mari emotii in legatura cu examenul, si doar ma descurc la romana si la matematica. In fine, eu as vrea sa imi fac mai multi prieteni nu conteaza din ce loc al tarii si vreau sa "discutam" multe lucruri despre scoala. cine vrea sa fie prietena cu mine? P.S. intrebare pentru cei de clasa a-VIII-a. ID-ul meu este:"hr.andreea@yahoo.com.

5 răspunsuri:
| Vokii a răspuns:

Pff. nici nu vreau sa ma gandesc la examen! Desi, ma descurc destul de bine la romana si mate. ^^

| oanaamaria a răspuns:

Buna. eu sunt clasa a 9-a si vreau sa va spun ca nu trebuie sa aveti emotii. examenele sunt usoare si vor trece repede. la liceu e super, nu se compara cu generala, si e mai usor. nu trebuie sa aveti emotii si sa va fie groaza! big grin

| TheEmoBoy a răspuns:

Si eu sunt in clasa a 8a si am mari emotii

| MihaiAlex86 a răspuns:

Bafta la totihappy nu va stresati prea tare, daca aveti incredere in voi o sa fie totul bine