| OanaMariaIonita a întrebat:

TPU!^^ Poate cineva sa imi dea niste informatii despre Facultatea Romano-Americana? In special taxe si examenul de admitere, as vrea sa stiu in ce consta. M-ar interesa Facultatea de Relatii Comerciale si Financiar-Bancare Interne si Internationale, dar nu stiu taxele. Va rog puppy dog eyes Funda pentru cele mai bune informatiiwinking Bye!:*

1 răspuns:
| abyssaria a răspuns:

Gasesti aici ce te intereseaza http://www.rau.ro/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=101
Din ce m-am uitat eu pe site-ul lor, nu specifica nimic daca sunt aceleasi taxe la toate specializarile sau nu ( poate mi-a scapat mie)