| Simplesivaatinge50delitere a întrebat:

Bună TPU, profesorul meu de geografie spune că dacă nu iau 8 la mate (pentru că am spus că nu am învățat la geografie pentru ca am învățat la mate) are voie să îmi dea acea nota?
Dacă nu vă rog spuneți-mi articolul si numarul regulii din ce statut

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Nu te mai rahatii pe tine atat ca pute. Daca vrea te face de iti da si nota 1 justificat.Te incurca pana numai stii de cap, asa ca lasa-l sa isi faca damblaua, daca te pui in gura cu profi, te asculta doar pe tine, te scoate la tabla si te face sa arati prost.Lasa-l in pace, profi intotdeauna vor avea dreptate, chiar si atunci cand nu au.Cu profesori, si sefii nu te pui niciodata.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca iti spunem legea ce o sa faci