| nastaseelenacristina a întrebat:

Buna TPU, s-au afisat rezultatele de la concursul de admitere licenta, dar nu apare numele doar numarul de dosar si nota, cum pot afla numarul de dosar? Are legatura cu numarul pe care l-am primit la legitimatie?

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.La inscriere nu ti s-a furnizat numarul de dosar? Cauta prin emailuri(daca te-ai inscris online) sau prin ce acte mai ai pe acolo.De cativa ani nu se mai publica aceste informatii online, fie ca vorbim de evaluare nationala, bac sau admitere la facultate.

De exemplu la facultate se va afisa doar numarul matricol (din carnetul de student) in tabelele cu note semestriale sau cele din sesiune.

Succes.

| nastaseelenacristina explică (pentru dullcat):

Singurul numar pe care il am e cel de la legitimatie mi au dat ei mail, asta as fie si numarul dosarului?