| Madddi a întrebat:

happy Scuze categoria. Deci. Eu sunt la profil real, mate-info si as vrea sa dau BAC'ul din Spaniola., doar sa scriu mai trebuie sa invat si nu stiu ce sa faCthinking Niste pareri?

3 răspunsuri:
| Ildiz a răspuns:

Muta-te la un liceu de limbi straine unde ai ore de spaniola asa cum ai acolo mate happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa postezi la categoria corespunzatoare.Intrebarea va fi mutata.

| Madddi explică:

Pai nu vreau... imi place aici laughing, dar nu stiu daca ar fi okey` sa dau Bac`ul din spaniola...:-s