| heyromania a întrebat:

Spuneti-mi va rog date despre Seminarul Teologic Ortodox Alba-Iulia. Nu istorice. Ce stiti voi. Cum sunt conditiile? Cum este admitere? Grea sau usoara? Daca se poate si un subiect de la proba scrisa? si tot ce stiti voi despre seminar. Va rog am mare nevoie de ajutor. Nu-mi dati site-uri doar ce stiti voi. Daca sunteti la seminar sau din oras orice informatie e pretioasa... Eu vreau sa merg acolo dupa a 8 si vreau daca se poate si un subiect care a picat de exemplu in anul scolar 2011-2012 Funda :X:X:X

1 răspuns:
| TheSpiders a răspuns:

De curand s-a lansat un serviciu la care foarte multe firme gen Berska,Zara,Pull&Bear, Pizza Hut etc sau abonat si trimit foarte multe oferte si discount-uri prin SMS, SMS-uri pentru care tu esti platit de fiecare data cand primesti unul sau prietenii invitati de tine primesc unul. Poti ajunge usor la cateva zeci de euro/zi. In principiu totul este simplu, gratis si fara investitie.Tu primesti Oferte gen 2 pizza la pret de 3 si pe langa te mai si platesc pentru acel SMS. Un exemplu in care puteti intelege mai bine sistemul: https://www. facebook...&type=1 Cum plateste? -la 5 euro stransi poti cere cod de reincarcare pe orice retea -la 10 euro stransi poti cere un voucher pentru orice firma, la modul in care iti poti cumpara o pereche de blugi cu 50 lei din Berska -la 20+ euro stransi poti cere plata pe card Pentru a testa acest nou serviciu va puteti face un cont dand click pe urmatorul link:http://www.vivasms.ro/h/9442c7db92