| Deya_Meghy_1993 a întrebat:

Stie cineva o aplicatie de telefon pentru invatarea lumbi germane mai usor? Corect.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu uita sa o si aplici. Dupa ce inveti fundamentele (din aplicatie), joaca-te ceva cu limba pusa pe germana, citeste sau fa compuneri. Eu am invat lejer limba engleza in sub 4 luni practicand.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

La ce nivel ai ajuns in 4 luni cu lb engleza?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

I'm just a beginner. What I don't know is what I don't really need now: food names. I'm using English in order to better understand programming and also talk with the customers from Fiverr. Maybe he needs to be above intermediate because most of you guys are very social -- well programmers aren't laughing