| Emmy125 a întrebat:

Stiti cumva daca s-au afisat pe net subiectele si baremul de la competentele digitale de azi?

11 răspunsuri:
| agentul007 a răspuns:

Pe net nu s-au afisat.
Subiectele ti le dau eu daca vrei.
Le uploadez acum pe undeva.

| Emmy125 explică (pentru agentul007):

Da,te rog

| agentul007 a răspuns (pentru Emmy125):

Http://www.filehost.ro/3698331/19_06_2012_rar/

Daca ai intrebari in legatura cu subiectele poti posta aici.

| Emmy125 explică (pentru agentul007):

Mersi
La subiectul al II-lea ex 3 nu prea am inteles ce cerea...

| agentul007 a răspuns (pentru Emmy125):

Acela nu l-am facut nici eu bine. Dupa cate am inteles trebuia: ICONS, TASKBAR si GADGETS.
Sper totusi sa iau peste 80 puncte (dupa calculele mele 86)

| Emmy125 explică (pentru agentul007):

Deci nici eu nu l-am facut binehee hee
Eu am scris foldere si accesorii...Ma rog nu prea conteaza.
Bafta sa iei cat mai mult!

| agentul007 a răspuns (pentru Emmy125):

Ms la fel!

| Iordache_Mihai_Alexandru_1993 a răspuns:

Am si eu o intrebare referitoare la unul din subiectele de la examen. SUB. IV, exe. 3. e referitor la afisarea procentelor intr-o celula. Dupa setarea celulei pentru a afisa procentele, am scris 20 si imi afisa 20000% in loc de 20%.De ce? P.s.(am bifat fara nici o zecimala)

| agentul007 a răspuns (pentru Iordache_Mihai_Alexandru_1993):

Si mie mi s-a intamplat la fel mi-a aparut 2000 % parca. Dar am modificat eu si am sters 2 zerouri si apoi am salvat. Cand am intrat iar a mers.