| alexxyno a întrebat:

Stiti cumva, deci eu am intrat la un liceu la profil economic, si vreau sa ma transfer la alt liceu dar si profil diferit, stiinte sle naturii, se poate?

5 răspunsuri:
| BracKMyhay95 a răspuns:

Da se poate numai ca dupa ce te-ai transferat trebuie sa dai niste diferente adica un/mai multe teste la modulele noi pe care nu leai avut. Stai linistit/a oricum daca te-ai transferat esti ca si primita

| alexxyno explică (pentru BracKMyhay95):

Sunt grele modulele, nu stii?

| silviaaaa a răspuns:

Pai in principiu depinde de liceu si de nr max de elevi pe care ii primesc intr-o clasa si de media ta de admitere bineinteles... daca nu.din sem 2

| alexxyno explică (pentru silviaaaa):

Si in semestrul doi se mai tine cont de medie?

| Cosmetice_Lady's_1970 a răspuns:

Din cate stiam eu.da