| gabriela02 a întrebat:

stiti cumva din ce clasa se invata limba engleza si celelalte limbi straine? la scoala nr.175 sf.nicolae Bucuresti multumesc! funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Engleza se face din clasa aII-a, iar franceza sau german in clasa a V-a! Stiu, deoarece eu sunt a VI-a! FUNDITA?

| gabriela02 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc foarte mult pentru raspuns! dar am si eu cateva intrebari: la scoala aceasta sunt si romi? profesori sunt buni? este exigenta profesoara de engleza? tu cam ce ai invatat in clasa a 3 si a 4 la engleza? cum o cheama pe profesoara de engleza?

2 răspunsuri:
| FuckSchool a răspuns:

Paii cred ca de prin clasa a-3-a se invata franceza iar engleza de prin a-5-a.