| andreeahello a întrebat:

Stiu ca intrebarea pe care urmeaza sa o pun va starni reactii diverse. Dar chiar voiam sa va intreb ce credeti voi ca e posibil sa pice la Limba Romana la Examenul de Bacalaureat de anul acesta.
Nu ca nu as invata sau ceva de genul asta, dar as vrea sa aud cateva opinii.
Cheers! Si bafta tuturor celor de-a 12-a.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ghicitul nostru nu te ajuta cu nimic, dimpotriva, te va duce in eroare si s-ar putea sa nu inveti ce trebuie si sa iei nota mica.
Oricum, intrebarea ta nu face nici un sens, ca subiectele sunt scerete si nu le poate stii nimeni.

| Sn4k3 a răspuns:

Https://www.reddit.com/r/robac/
Fa-ti de cap.
Uita-te pe la cybertech1150 si milupas2, tot pe reddit. Cica astia ar zice bine (cu cateva ore inainte de bac).