| 10102001 a întrebat:

Buna TPU.
Sunt clasa 12 si as vrea sa incep sa imi scriu eseurile la romana
Ma gandeam sa imi comand cartea Eseul 2019 (pregatire individuala pentru proba scrisa), dar nu stiu daca eseurile sunt complete si detaliate.Cei care ati folosit-o ce parere aveti despre ea?
Sau ce alte carti imi puteti recomanda in care sa gasesc toate eseurile complete si bine structurate?
2.Stiti un site unde as putea gasi toate formulele necesare pentru bac matematica M1?

Răspuns Câştigător
| Katie1356 a răspuns:

Eu am avut culegerea, sunt bine scrise comentariile, ai si caracterizarea personajului si relatia dintre 2 personaje. Pe mine m-a ajutat si o aplicatie pentru bacalaureat, ce continea mai multe materii, comentariile erau mai scurte, dar contineau exact ce trebuia - Bac cu Brio