| Unia23 a întrebat:

Buna TPU ! Sunt clasa a 8-a si nu stiu ce liceu sa aleg : Tudor Vianu sau Mihai Viteazu ? Trebuie sa precizez ca vreau sa ma duc la profil de real, mate-info.

1 răspuns:
| Bianca996 a răspuns:

Eu zic sa alegi vianu, pentru ca profesorii sunt foarte buni si colectivul este extraordinar.O sa inveti multe in vianu si unii profesori nu iti cer mereu sa inveti, ci iti dau note pe proiecte si diferite activitati. Sper ca te-am ajutat. happy