| Baddiexoxo344 a întrebat:

Bună! Vreau să dau la liceul pedagogic și nu știu ce melodie/poezie să cânt (am câteva dar vreau mai multe idei) și aș vrea să mă ajutați. În plus aș vrea să vă întreb dacă eu nu pot să fac la elementele de la sport lumânarea sunt respinsă? Apropo au fost persoane care au intrat și cu medii mai micuțe gen 6.50-7?

Răspuns Câştigător
| an00nnim21 a răspuns:

Bună, aceeași problemă o am și eu la muzică și poezii, o persoană care a intrat a cântat deșteaptă te române, iar profesoara mea mi-a dat cântecul,, fluturaș, numai ai aripioare,, încă mă mai gândesc și nu știu ce să aleg la poezie, dar te pot ajuta cu celelalte informații, după câte am înțeles lumânarea trebuie să poți sa o faci, iar la medie s-a intrat cu 7 și puțin cea mai mică, nu știu însă la tine în zonă cum stau lucrurile dar cel puțin ți am spus din ce am auzit eu, dar dacă sunt profesorii de treabă ar putea să treacă cu vederea peste faptul ca nu poți să faci lumânarea