| Mexx99 a întrebat:

Sunt clasa a 8a si in curand voi avea EN ( Evaluarea Nationala ) si sunt aproape sigura ca voi lua note mici mai ales la mate unde sunt o varza totala.Merg la liceu intr-un alt judet la profilul turism si alimentatie,faza e ca e un liceu foarte foarte slab.Iar eu am fost o proasta pentru ca nu am invatat si acum nu pot recupera asa de mult crying Infine,fapta e consumata,voi merge la liceul asta, si vreau sa ma mut de la acest liceu din clasa a 9a semestrul 1, la alt liceu,tot profil turism si alimentatie! Imi spune cineva daca va trebuii sa dau ceva teste? Am inteles ca trebuie sa am medii mari ca sa pot intra ( prin transfer ) la un alt liceu, adica se uita si la asta. Ofer FUNDA! Multumesc anticipat

1 răspuns:
| Husicel a răspuns:

Dacă mergi la același profil, dar la alt liceu trebuie să ai media mai mare decât a ultimului din clasa unde vrei să te transferi