| NumePublicAnonim a întrebat:

sunt clasa a opta si as vrea sa ma inscriu la liceul Nicolae Tonitza.Stie cineva sa-mi spuna conditiile de inscriere si daca exista cursuri de pregatire inainte?big grin kiss

Răspuns Câştigător
HepHap
| HepHap a răspuns:

Elevii de la alte scoli pot participa ca audienti la cateva cursuri de pregatire. In acest an, cursurile sunt organizate in ziua de vineri. Trebuie sa mergi, cat mai repede, insotita de un parinte, la directiunea liceului, pe strada Berthelot, si sa faceti o cerere de inscriere.