| DennD a întrebat:

Buna TPU.
Sunt in clasa a 12a si din motive personale trebuie sa plec din orasul in care locuiesc acum.
Stiu ca este deja luna noiembrie dar oare este imposibil sa ma transer la alt liceeu si la acelasi profil la care sunt eu acum ca sa nu imi fie greu cu bacul?sad Chiarr nu as vrea sa pierd anulstraight face
Ass vrea in Targu Jiu si daca s-ar putea sa stau si la internat ar fi perfect dar eu credd ca deja e prea tarziu sad
Daca este posibil poate ma ajuta cineva cu informatiithinking
Va multumesc!

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Citeste, incepand cu Art.136 din Regulament, despre conditiile unui transfer:http://www.gscfr.ro/regulamente/r-o-f-u-i-p/

| AllinaDaniella a răspuns:

Buna, te poti transfera din semestrul 2.

| Grimmjow69 a răspuns:

Transferarea se poate face numai începând cu semestrul al II-lea din primul an de studii şi numai la o altă facultate/scoala cu profil apropiat. (R.F.)