| kent7RO a întrebat:

Sunt in clasa a IX-a si vreau sa ma transfer dupa primul semestru de la profilul electronica-automatizari la profilul filologie.
Stiti cumva la ce obiecte trebuie sa dau diferente?

1 răspuns:
| 00stely a răspuns:

Eu sunt la sociale (uman ) asemanator foarte mult cu filologie. la mine in clasa a venit un coleg de la bio-chimie si a dat diferenta decat la latina. posibil ca tu sa dai diferente la m, ai multe ca difera. un alt prieten a venit de la un liceu tehnic si a dat la muzica, desen si latina. bafta