| Thea30740 a întrebat:

Sunt un viitor boboc si nu sunt sigura de liceul in care vreau sa merg.Ma gandeam la Liceul Tudor Vladimirescu din Bucuresti deoarece este aproape de mine.Intrebarea mea este daca acesta este un liceu bun si daca este ingrijit.Stiu ca orice scoala sau liceu din Romania sunt sub medie cand vine vorba de curatenie, dar unele sunt acceptabile si sper ca si T. Vladimirescu sa faca parte din acestea.
Si mai am o intrebare: Cum sunt profesorii si elevii? Sunt de treaba?
Funda pentru raspunsul cel mai complet!

1 răspuns:
| roxy91000 a răspuns:

EU zic ca e bun pe langa celelalte licee numai de fite si are un avantaj se invata dimineata ceea ce mi se pare super ok! Si eu sunt viitor boboc!